Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY KONKURS CYFROWEGO POLSATU I NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNELDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wraz z National Geographic Channel zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, w którym co tydzień można wygrać cenne nagrody. Nagrodą główną jest profesjonalny aparat fotograficzny oraz kurs w akademii Nikona. W celu wzięcia udziału w konkursie należy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie za pomocą aplikacji wysłać swoje zdjęcie w jednej z 4 kategorii konkursowych: "Ruch i akcja", "Konstrukcje i architektura", "Ludzie" oraz "Ty i twój pupil".

Konkurs odbywa się w cyklach tygodniowych, a w każdym etapie zostanie nagrodzone zdjęcie z innej kategorii. W każdym z etapów konkursu nagrody zostaną przyznane dla autorów zdjęć, które uzyskają najwyższą ocenę przyznaną przez innych użytkowników. Jednakże o finalnym przyznaniu nagrody zdecyduje powołane na potrzeby konkursu jury.
Nagrody główne:
I miejsce: profesjonalny aparat fotograficzny i warsztaty fotograficzne,
II miejsce: warsztaty fotograficzne,
III miejsce: cyfrowy aparat fotograficzny.
Nagrody tygodnia: publikacja zdjęcia w kalendarzu, vouchery do sieci salonów fotograficznych oraz upominki od National Geographic Channel i Cyfrowego Polsatu.

Szczegółowe informacje i zasady konkursu znajdują się tu:
KONKURS
#1 | Prokop dnia 07.08.11 11:09
Całkiem sensowne nagrody a do tego forma konkursu daje szansę wielu osobom w zależności od tego w jakich zdjęciach się specjalizują. CP to potrafi zrobić dobry konkurs ;] także aparaty w dłoń i do dzieła!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający