Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REPREZENTACYJNA SIATKÓWKA NADAL W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
W siedzibie PZPS odbyła się konferencja prasowa w sprawie podpisania przez PZPS i Telewizję Polsat umowy dotyczącej partnerstwa telewizyjnego na lata 2015 - 2018. Umowa dotyczy między innymi Ligi Światowej, World Grand Prix i Memoriału Huberta Wagnera.

W konferencji udział wzięli: Paweł Papke - Prezes PZPS, Andrzej Lemek - Wiceprezes i Sekretarz Generalny, Witold Roman - Wiceprezes PZPS oraz Mirosław Błaszczyk - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Telewizji Polsat, Marian Kmita - Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat i Piotr Pykel - Zastępca Dyrektora ds. Sportu Telewizji Polsat. Jako pierwszy głos podczas konferencji zabrał Prezes Zarządu Telewizji Polsat Mirosław Błaszczyk.

"Jesteśmy związani z polska siatkówką od wielu lat. Bardzo cieszymy się z tego powodu, że możemy dalej współpracować z PZPS. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni ze sposobu, w jaki pokazujemy siatkówkę" - powiedział Błaszczyk.

"To szczególny dzień dla polskiej siatkówki" - stwierdził z kolei świeżo upieczony prezes PZPS Paweł Papke. "Bardzo cieszymy się z kontynuowania współpracy, bowiem Telewizja Polsat gwarantuje najlepszą jakość przekazu. Wszyscy oglądający transmisje widzą, w jak wysokim standardzie Polsat pokazuje widowisko siatkarskie" - podkreślił Papke.

Zgodnie z umową Telewizja Polsat pokaże mecze Ligi Światowej, World Grand Prix, Memoriał Huberta Wagnera i World Tour w siatkówce plażowej. Kilka tygodni wcześniej Polsat parafował także umowę dotyczącą transmisji z Mistrzostw Europy kobiet i mężczyzn w 2015 i 2017 roku (więcej w tym newsie). Na sportowych antenach Polsatu nadal będą gościć również Plusliga, Orlenliga i Liga Mistrzów siatkarek i siatkarzy.

"Poziom przekazywania meczów siatkarskich na pewno nie będzie gorszy. Jesteśmy jedyną telewizją obok OGlobo, która realizuje transmisje na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że przez następne 3 lata będziemy mogli nadal podążać tą drogą i pokazywać, mam nadzieję, kolejne sukcesy" - stwierdził Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat Marian Kmita.
#1 | Prokop dnia 03.03.15 18:29
Transmisje z MŚwS pokazały poziom Polsatu i tylko pozostaje się cieszyć, że kolejne imprezy przyjdzie nam oglądać w tej wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający