Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROZMOWY BEZ LIMITU Z MINUTKĄ W PLUSIEDrukuj

Plus
Plus wraz z producentem herbatki Minutka – firmą MOKATE przygotował dla klientów usług głosowych "na kartę" promocję oferującą rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych zupełnie za darmo. Od 5 marca, za każdy kod umieszczony wewnątrz dedykowanego opakowania herbaty Minutka, można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi przez 3 dni za 0 zł.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste, wystarczy:
* kupić promocyjne opakowanie herbaty Minutka (Minutka 100 torebek, Minutka o smaku maliny, Minutka o smaku cytryny, Minutka Earl Grey oraz Minutka z witaminą C),
* wysłać pod numer 8056 darmowego SMS-a z kodem znajdującym się wewnątrz opakowania,
* i już można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi przez kolejne 3 dni za 0 zł.

Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów:
* posiadających w Plusie ofertę głosową na kartę (także Plush na Kartę),
* posiadających aktywne konto,
* będących w sieci Plus przez minimum 15 dni.

Każdy może skorzystać z 3 promocyjnych kodów w ciągu 30 dni. Miesięcznie to nawet 9 dni rozmów ze wszystkimi sieciami komórkowymi za darmo. Promocja trwa do wyczerpania opakowań promocyjnych, a kody są ważne do 31 grudnia 2015 roku.

Promocji będzie towarzyszyła ogólnopolska kampania reklamowa z silnym wsparciem w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu Plusa www.facebook.com/plus zostało przygotowanych wiele atrakcji dla uczestników promocji. Więcej informacji w regulaminie promocji oraz na aktywnej od 5 marca stronie internetowej www.plus.pl/minutka.
#1 | Baldur dnia 06.03.15 11:35
Całkiem niezła promocja. Jeszcze niedawno Plus rozdawał bilety do kina teraz promocyjne kody na darmowe rozmowy. Plus dość mocno wspiera swoich użytkowników na kartę bo bardzo często mniej więcej co dwa tygodnie wypuszcza jakąś promocję.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający