Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT CHCE URUCHOMIĆ POLSAT FILM 2 JESZCZE W TYM ROKU. CO Z POLSAT WORLD?Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat nie rezygnuje z planów uruchomienia drugiego filmowego kanału w swoim portfolio. Nie jest znana dokładna data startu Polsat Film 2 ponieważ przedłużają się rozmowy z dystrybutorami filmowymi. Jak dodał na konferencji prasowej Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, spółka chciałaby uruchomić stację jeszcze w tym roku.

Z kolei kanał Polsat World, który zastąpić ma poza Polską telewizję Polsat 2 ruszy w III lub IV kwartale. "Polsat World jest kanałem, który będziemy dystrybuować za granicę" - zdradza Stec. Nadawca czeka obecnie na koncesję satelitarną. Przypomnijmy, że Polsat Film 2 otrzymał ją już w tamtym roku.


Opracowanie cyfrowypolsatnews.pl na podstawie portalu Wirtualnemedia.pl
#1 | mikun8 dnia 05.03.15 16:37
Następny program do nadawania reklam, film 90 min całość ponad 120 min można zapomnieć na Polsat Film co się ogląda Szok
lepiej by było żeby Polsat dołączał do oferty dostępne kanały
HD ...Z przymrużeniem oka a tych nie brakuje np.Discovery Turbo Xtra ale już ponad trzy miesiące jak Polsat podpisał porozumienie w sprawie TVN Turbo HD ,TVN 24 HD a nadal brak ich w ofercie!!!
Czyli tak jak niektórzy piszą CP czyli Ciągłe Problemy ....siemka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający