Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ZIMA ODJECHANYCH ZNIŻEK W PLUSIEDrukuj

Plus
Plus rozdaje rabaty na zakup zimowego sprzętu, akcesoriów oraz serwis. Z promocji mogą skorzystać wszyscy amatorzy białego szaleństwa, zarówno nowi jak i obecni klienci sieci. Kupony rabatowe w wysokości 15% można wykorzystać w wybranych sklepach sportowych.

Obecni klienci Plusa, aby skorzystać z promocji, musza jedynie wysłać bezpłatnego SMSa o treści RABAT na numer 80001, a następnie przyjść do wybranego punktu sprzedaży Plusa, pokazać wiadomość zwrotną i odebrać kupon rabatowy. Nowi klienci otrzymają kupon rabatowy w punkcie sprzedaży Plusa przy podpisywaniu umowy.

Kupony rabatowe w wysokości 15% zniżki na zakup zimowego sprzętu, akcesoriów i serwisu w sklepach, można wykorzystać w sklepach Ski Team, High Land, Hi Mountain, 4F.

Szczegółowy regulamin promocji, lista punktów sprzedaży Plusa, w których można otrzymać kupony rabatowe oraz wykaz sklepów je realizujące można znaleźć www.plus.pl

Promocja trwa do końca roku.

źródło: Plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający