Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA: KULTOWY SERIAL "ALLO ALLO!" ZA DARMO DLA ABONENTÓW CP I PLUSADrukuj

IPLA
Do 7 maja br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus korzystający z pakietu IPLA PLUS lub IPLA SUPER PLUS otrzymają możliwość obejrzenia trzech sezonów kultowego serialu „’Allo ‘Allo!” bez dodatkowych opłat.

„’Allo ‘Allo!” to dobrze wszystkim znany brytyjski klasyk stworzony przez Davida Crofta i Jeremy’ego Lloyda. Słynna farsa II wojny światowej przez cztery kolejne lata otrzymywała nominację do nagrody BAFTA w kategorii najlepszego serialu komediowego. Będący obiektem westchnień, udający swego brata bliźniaka – właściciel kawiarni René, rubaszny pułkownik Kurt von Strohm, uwielbiający koniak, wrażliwy porucznik Hubert Gruber, zakochane w swoim szefie kelnerki Yvette i Maria, kulejący gestapowiec Herr Otto Flick, aryjska piękność Helga i wielu innych, charakterystycznych bohaterów, zamieszanych w romanse i wspólne zależności, jak np. ukrywanie angielskich lotników, radiostacji czy bezcennych dzieł sztuki, będzie teraz bawić widzów IPLI.

Aby przenieść się do kawiarni Café René, wystarczy na www.ipla.tv lub w aplikacji IPLA zalogować się danymi do Internetowego Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu lub skorzystać z aktywnego pakietu IPLA PLUS lub IPLA SUPER PLUS, by następnie cieszyć bezpłatnym odbiorem w dowolnym miejscu i czasie na dowolnie wybranym urządzeniu – komputerze, tablecie, smartfonie, w Smart TV czy też na dekoderze Cyfrowego Polsatu podłączonym do Internetu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający