Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP POWIĘKSZY OFERTĘ TV PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Nowy kanał Grupy Polsat to nie jedyna programowa nowość Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce satelitarnej platformy telewizyjnej - wynika z zapowiedzi prezesa spółki. Czy powrócą kanały BBC?

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfrowy Polsat jeszcze w tym roku planuje wzbogacić swoją ofertę o nowe kanały telewizyjne. - Jesteśmy na ostatniej prostej, więc myślę, że jeszcze przed świętami uda nam się wzbogacić ofertę o ciekawe kanały, jeden z nich będzie miał w nazwie Polsat - zapowiedział na antenie TVN CNBC Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

Szef największej platformy w Polsce satelitarnej nie chciał zdradzić szczegółów zmian programowych. Dodał jedynie, że zaakceptował już komunikat prasowy dotyczący programowych nowości, który zostanie wydany po "dopieszczeniu kilku szczegółów".

Jedną z nowości będzie zapowiadany kilka dni temu nowy, nowy kanał tematyczny Grupy Polsat. Libicki zapowiedział, że na antenie nowej stacji Polsat 'nie będzie wiele własnego kontentu".

Być może wśród pozostałych nowości znajdą się kanały z rodziny BBC, które kilka miesięcy temu zniknęły z oferty Cyfrowego Polsatu. W ostatnim czasie toczyły się zaawansowane rozmowy między nadawca stacji BBC a operatorem Cyfrowego Polsatu.

źródło: Media2.pl
#7 | plus dnia 22.11.11 10:27
Nowości to:

History SDTV
POLSAT Crime & Investigation (zastąpi w Polsce: Crime & Investigaton Network) czyli podobny krok był z Jim Jam.
PS: Crime & Investigation niestety nie osiągnął odpowiedniego zasięgu w Polsce, stąd nastąpi współpraca z Polsatem.


CYFRA+ po stworzeniu wspólnej oferty z N nie będzie już oferować ani History ani Crime & Investigation Network
#8 | PN dnia 22.11.11 15:01
plus a skąd masz takie info? bo jeśli się nie sprawdzi to będziemy musieli się pożegnaćPokazuje język
#9 | plus dnia 22.11.11 18:10
PN - proszę mnie nie straszyć bo to podlega karze grzywny.

A tak na serio odpowiadając na pytanie:
Nowe materiały CP są rozsyłane do APS-ów, stąd te info od osoby prowadzącej jeden z APS-ów która otrzymała dziś przesyłkę z Centrali CP.
Szkoda tylko że nic nie wiadomo o History HD (bo wersja SD i HD mają oddzielne ramówki)
#10 | PN dnia 22.11.11 18:39
plus ok niech Ci będziePokazuje język
#11 | plus dnia 22.11.11 18:52
Dziwi mnie czemu coraz więcej kanałów w regulaminie jest na tzw. promocjach, za niedługo cała oferta tak będzie się składać poza własnymi stacjami Polsatu, i stacji NTC. W nowym regulaminie w saki sam sposób traktuje się wszystkie kanały spod stajni Discovery.
A to dlatego że umowa wygasa i trwają negocjacje nad nową, być może uda się w tej samej cenie wynegocjować dodatkowo Discovery Historia i Investigation Discovery (chodz to konkurencja dla History i Polsat Crime & Investigation)

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający