Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"SKANDALIŚCI" HITEM. POLSAT NEWS POKONUJE TVN24Drukuj

Polsat News (HD)
Program "Skandaliści", który na antenie Polsat News zadebiutował 21 lutego br. po trzech odcinkach ogląda średnio 270 tys. widzów. Przełożyło się to na na 1,71 proc. udziału w grupie 4+ i 1,14 proc. w 16-49. Stacja pokonuje w obu grupach TVN24, natomiast w komercyjnej również TVP Info. Przypomnijmy, że talk-show śledzić można w każdą sobotę, o godz. 20:00.

Widownia "Skandalistów" wzrasta z odcinka na odcinek. Pierwszy z udziałem Janusza Palikota oglądało 245 tys. widzów, kolejny, w którym, gościem był Janusz Korwin-Mikke zgromadził już 271 tys. oglądających, a trzeci, w którym Agnieszka Gozdyra rozmawiała z Jerzym Urbanem, pobił rekord, śledziło go 292 tys. widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Formuła programu "Skandaliści" jest trójdzielna. Pierwsza cześć to intymna rozmowa z bohaterem o tym, co go ukształtowało, jacy ludzie mieli na niego największy wpływ i co go motywuje do działania. W drugiej części zaproszona zostaje publiczność, która może zadawać gościowi pytania. W trzeciej - pojawia się gość specjalny bohatera. W trakcie programu pokazywane są niepublikowane dotąd, unikatowe materiały z prywatnych archiwów gości oraz najmocniejsze wypowiedzi zaproszonych bohaterów oraz opinie o nich. Widz programu zobaczy to, co do tej pory było skrywane przed szeroką publicznością. Gospodarzami talk-show są: Agnieszka Gozdyra i Marek Kacprzak, choć jak dotąd nie poprowadził jeszcze żadnego odcinka.


Opracowanie: cyfrowypolsatnews.pl na podstawie Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający