Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

F1 NADAL NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Królowa sportów motorowych znów będzie gościć na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Po rewolucji Formuła 1 jest nieprzewidywalna, jak zwykle intrygująca zarówno na torze, jak i poza nim.

To na sportowych antenach Grupy Polsat - Polsat Sport i Polsat Sport Extra widzowie będą mogli zobaczyć sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi - wszystko w jakości HD. Nie zabraknie analiz i ciekawostek ze świata F1. Goście w studio Formuły 1 postarają się zajrzeć wszędzie tam, gdzie coś się będzie działo. Przybliżą wszystkie aspekty tej dyscypliny. Od trudnej sztuki jazdy bolidem F1, po skomplikowaną taktykę wyścigu. Wszystko dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i czuć adrenalinę prawdziwego ścigania.

W sobotę od godz. 5:15 w Polsacie Sport rozpocznie się ostatni przed GP trening. Studio rozpocznie się o 6:30. Od godz. 7.00 - kwalifikacje. W niedzielę studio od 5:30, a pierwszy w tym sezonie wyścig wystartuje o godz. 6.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający