Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ATAK NA PRACOWNIKA POLSATU W POZNANIUDrukuj

Polsat (HD)
Pracownika Polsatu pobito w niedzielę w Poznaniu. Mężczyzna ma wybity ząb, podejrzenie wstrząsu mózgu i stłuczoną kość policzkową. Według relacji "Gazety Wyborczej", napastnicy grozili mężczyźnie śmiercią i spaleniem wozu satelitarnego stacji. Sprawę wyjaśnia policja.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 15. na placu Mickiewicza. Po nagraniu przez ekipę Polsatu relacji z Krytycznej Masy Wózkowej marszu matek z dziećmi, które domagają się likwidacji barier architektonicznych do wozu satelitarnego podeszło trzech mężczyzn i kobieta.

Według relacji technika ekipy, grupka zaatakowała bez powodu samochód Polsatu próbując go przewrócić. Gdy mężczyzna wyszedł z wozu grożono mu śmiercią, został uderzony w twarz i stracił na chwilę przytomność opisuje "Gazeta Wyborcza".

Na miejsce wezwano policję, a po krótkim pościgu funkcjonariusze ujęli napastników. Dwaj z nich, którzy pobili kierowcę telewizji, trafili do izby wytrzeźwień, bo byli pijani.

Sprawę bada policja, a jednym ze sprawdzanych wątków jest powiązanie bandytów ze środowiskiem pseudokibiców, gdyż jak relacjonował pracownik Polsatu, napastnicy przed atakiem wznosili okrzyki "Lech Poznań".

źródło: Onet.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający