Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HORODYŃSKA ZA BORUC W II EDYCJI "SHOPPING QUEEN" (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Joanna Horodyńska, znana widzom Polsat Cafe z magazynu "Gwiazdy na dywaniku", poprowadzi w tej stacji drugą edycję modowego show "Shopping Queen". Zastąpi Sarę Boruc.Joanna Horodyńska

"Shopping Queen" to format oglądany na całym świecie przez miliony kobiet kochających modę i zakupy. Każdy odcinek to inne zadanie – przygotowanie dwóch kompletnych stylizacji na różne okazje. Stylizacje mają zawierać ubiór, fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy w centrum handlowym. Prowadząca program pomoże i doradzi uczestnikom a wszystkie stylizacje skomentują modowi eksperci – Dorota Wróblewska, Macademian Girl oraz Jarosław Szado.

Przypomnijmy, że wiosną Polsat Cafe pokaże trzy nowości: paradokument "Oszukane", cykl "Randka z Maślakiem" oraz program "Jacyków w twojej szafie". Kontynuowane będą m.in. "Porody", "Aleja sław", "Gwiazdy na dywaniku" i "Kulisy Tańca z gwiazdami".


Foto: Polsat Cafe
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający