Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PARAMOUNT CHANNEL HD STARTUJE W CP. PRZEZ CAŁY KWIECIEŃ W OTWARTYM OKNIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
19 marca br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość oglądania nowego kanału - Paramount Channel HD. Stacja dołączy promocyjnie do pakietu Film HD. W ramach otwartego okna, od 1 do 30 kwietnia br., wszyscy abonenci telewizji cyfrowej operatora otrzymają bezpłatny dostęp do wiosennej ramówki nadawcy. Paramount Channel HD znajdzie się na 149 pozycji na liście kanałów.

Promocji kanału będzie towarzyszyć specjalny konkurs, w którym nagrodą główną jest zestaw kina domowego 3D.


Hollywood w polskich domach

Dostęp do kanału Paramount Channel HD, nadającego filmy przez całą dobę, z pewnością ucieszy miłośników najlepszej filmowej rozrywki, fanów legendarnych tytułów, wielbicieli kultowych ekranizacji oraz sympatyków najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. W ramówce stacji znajdą się nie tylko superprodukcje wytwórni filmowej Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom, ale także innych znanych globalnych marek tworzących filmy. Na widzów czeka najlepsze amerykańskie kino z ostatnich 100 lat.

Paramount Channel HD będzie dostępny promocyjnie w pakiecie Film HD. Tym samym abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce będą mogli wybierać spośród 43 kanałów o tematyce filmowej, w tym 17 w jakości HD.

Filmowa wiosna i Wielkanoc dla wszystkich

To nie prima aprilis! Już od 1 kwietnia br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, będą mogli oglądać Paramount Channel HD bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

W wiosennej ramówce kanału pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures, wśród których każdy fan dobrego hollywoodzkiego kina znajdzie coś dla siebie – od rodzinnych megahitów, przez kino akcji dla dorosłych widzów, aż po mrożące krew w żyłach horrory dla najbardziej wytrwałych pasjonatów zawiłej fabuły.

Na antenie Paramount Channel HD pojawią się między innymi: „Wyspa tajemnic”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander”, „W chmurach”, „Jackass 3”, „Watchmen. Strażnicy”, „Prawdziwe męstwo” oraz „Star Trek” i „Star Trek II: Gniew Khana”. Młodszych widzów z pewnością zainteresują takie pozycje jak: „Sindbad: legenda siedmiu mórz”, „Kung Fu Panda 2”, „Megamocny”, „Rango” i „Jak wytresować smoka”.

Świat kina domowego

To nie koniec dobrych wiadomości! Cyfrowy Polsat wraz z nadawcą – Viacom International Media Networks Polska (VIMN) – przygotowali wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia będzie zestaw kina domowego 3D Samsung wraz odbiornikiem telewizyjnym 55” o zakrzywionym ekranie.

Konkurs dla abonentów zostanie uruchomiony na początku kwietnia i będzie dostępny zarówno na stronie platformy: www.cyfrowypolsat.pl, jak i w specjalnej aplikacji na profilu firmowym w portalu społecznościowym Facebook.com.

Paramount Channel HD to globalna marka filmowa, za którą stoi jedna z największych wytwórni filmowych – Paramount Pictures, należąca do grupy mediowej Viacom. W portfolio VIMN w Polsce są m.in. takie stacje jak: Viva Polska, MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family i Nickelodeon.
#1 | Dziobaczek22 dnia 18.03.15 16:28
Kanał niszowy nie ma z czego się cieszyćPokazuje język
#2 | Grzegorz Stapinski dnia 18.03.15 17:09
@ Dziobaczek22 nic tylko Polewka Polewka Brawo mówisz o sobie ??? Pokazuje język
#3 | erbanceks dnia 18.03.15 20:50
Ciekawe dlaczego od 1 kwietnia a nie od daty startu kanału. A z NC+ jak zwykle nic nie dostaną w otwartym oknie Uśmiech
#4 | Dziobaczek22 dnia 18.03.15 23:06
@Grzegorz Stapinski nie mówię o sobie tylko o tym kanale.Tylko nie pisz,że jesteś zadowolony z dodania kolejnego kanału który nic nie wnosi oprócz zajęcia transpondera.Dalej wychodzę z założenia że CP liczy na ilość nie na jakość ale może kiedyś to się zmieni.
#5 | Michał dnia 19.03.15 05:48
Dokonano już zmian na liście, ze 149 na 168 przeniesiony został VOD Poleca Uśmiech
#6 | Dziobaczek22 dnia 20.03.15 13:35
15 min reklam 20 min filmu nie no nic dodać nic ująćPokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający