Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PARAMOUNT CHANNEL HD NA LIŚCIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zgodnie z zapowiedziami, na oficjalnej liście Cyfrowego Polsatu pojawił się nowy kanał od Viacom International Media Networks - Paramount Channel HD. Stacja znalazła się na pozycji 149 w dekoderach, a kanał promocyjny usługi VOD - VOD Poleca został przeniesiony na pozycję 168.

Paramount Channel HD ruszył z emisją testową 3 marca, od początku posiadał kodowanie Cyfrowego Polsatu, a klienci otrzymali uprawnienia do odbioru (więcej w tym newsie).

Stację Paramount Channel HD, która dziś oficjalnie wystartowała, Cyfrowy Polsat umieścił promocyjnie w pakiecie Film HD. Jak zapowiedział operator, od 1 do 30 kwietnia wszyscy abonenci otrzymają bezpłatny dostęp do wiosennej ramówki kanału (więcej w tym newsie).

W wiosennej ofercie Paramount Channel HD pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures i wybranych największych wytwórni filmowych. Każdy fan dobrego hollywoodzkiego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie - od horroru, przez kino akcji, aż po filmy dla młodszej części widowni.

Parametry:
Eutelsat Hot Bird 13E o częstotliwości 11,470 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający