Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS PODPISAŁ UMOWĘ Z CINKCIARZ.PLDrukuj

Plus
Polkomtel, operator sieci Plus oraz polski serwis wymiany walut on-line Cinkciarz.pl, podpisały umowę o współpracy, dzięki której klienci będą mogli jeszcze taniej niż obecnie zamawiać waluty. Wystarczy podpisać umowę abonamentową ze sprzętem z systemem Android.

Cinkciarz.pl to największy w kraju portal umożliwiający wymianę aż 24 walut. Korzystają z niego zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Korzystanie z serwisu jest wygodne, a pieniądze można wymieniać używając choćby smartfona czy tabletu. W ramach współpracy, która nawiązały obie firmy, na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, które trafią do nowych klientów Plusa, zostanie udostępniona aplikacja serwisu Cinkciarz.pl.

"Klienci chętnie korzystają z urządzeń mobilnych. Z mniejszym zapałem zaglądają jednak do dołączonych do opakowania ulotek. Postanowiliśmy pójść im na rękę. Oferujemy zniżki, które są już zainstalowane w aplikacji. Wystarczy złożyć zamówienie, a promocyjne stawki naliczą się same przy pierwszej transakcji. Nie trzeba robić nic więcej. Mówiąc wprost: dajemy naszym klientom jeszcze lepszy kurs waluty."- zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl .I jak dodaje "Wysokość rabatu będzie zależała od kwoty transakcji. Im więcej pieniędzy klient wymieni, tym więcej na tym zyska."

Operator sieci Plus, oprócz klasycznych usług telekomunikacyjnych, oferuje coraz więcej możliwości związanych np. z bankowością, telewizją czy energią elektryczną.

"Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali coraz więcej korzyści z różnych obszarów. Możliwość wymiany walut jest jedną z nich. Dzięki tej współpracy klienci, którzy podpiszą umowę ze sprzętem w sieci Plus będą mieli możliwość prostego i szybkiego zakupu walut, a pierwsza transakcja będzie dodatkowo premiowana specjalną zniżką." – mówi Michał Kot z Departamentu Strategii sieci Plus.

Wspólna promocja Plusa i Cinkciarz.pl będzie trwała co najmniej rok.
#1 | Prokop dnia 02.04.15 19:48
Kolejny argument na liście korzyści, by korzystać z usług Plusa. Coraz więcej się tego robi = bardziej się opłaca.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający