Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

HD 5000: WSZYSTKIE DEKODERY Z NOWYM OPROGRAMOWANIEM (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie wszystkim posiadaczom dekoderów HD 5000. Soft oznaczony został numerem 3.84.1.20. Najważniejszą zmianą jest możliwość korzystania z dysku twardego innego, niż DTU 320, czyli tego, który sprzedawany jest przez operatora.

Inne zmiany w nowym sofcie to: odsyłacze do telewizji internetowej IPLA, menu konfliktów podczas tworzenia nowego nagrania, "strzałki" wyświetlane są w nawigacji tylko wtedy, gdy włączona jest "pomoc", szybkie przełączenie kanału po przytrzymaniu ostatniej cyfry, ściąganie EPG podczas uruchamiania dekodera. Zmieniony został również opis przycisku "pomoc".

Przypomnijmy, że soft aktualizuje się standardowo, po przejściu dekodera do Standby (stanu czuwania) lub ręcznie poprzez wybranie z Menu dekodera opcji "Aktualizacja oprogramowania".


Aktualizacja: Soft o numerze 3.82.1.20 otrzymały dekodery Mini HD 2000 (pozostałe egzemplarze), HD 3000 i HD 6000.
#13 | Baldur dnia 03.04.15 20:38
Ja działam na HD5000 i bez problemu rozpoznał mi mój własny dysk. Po wejściu do menu następuje jego rozpoznanie i sformatowanie, tak więc można stracić wcześniejsze dane, ale dysk działa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający