Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NA 3 LATA Z PRAWAMI DO I LIGI. MECZE W HD I MAGAZYN LIGOWYDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) podpisał z Telewizją Polsat trzyletnią umowę na prawa do transmisji spotkań pierwszej ligi. Sportowe kanały Polsatu pokazywać będą mecze, począwszy od sezonu 2015/2016. W każdej kolejce widzowie na żywo zobaczą co najmniej dwa spotkania w standardzie HD.

"Umowa będzie obowiązywała od nowego sezonu. Jesteśmy przekonani, że Polsat zapewni rozgrywkom profesjonalny przekaz wideo" – powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Planowany jest również magazyn ligowy, w którym zostaną zaprezentowane i omówione wszystkie bramki w danej kolejce. Przypomnijmy, że rozgrywki I ligi goszczą obecnie na antenie stacji Orange Sport.
#1 | Prokop dnia 02.04.15 19:17
Kolejny argument, by wyposażyć się w pakiet sportowy CP. Kiedyś faktycznie brakowało mu nożnej, ale ostatnio nie można narzekać. Aż miło obserwować, jak ramówka sportowa Polsatu się ładnie rozwija.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający