Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DZIENNKIKARKA POLSATU WYSŁAŁA SKARGE NA POLICJEDrukuj

Polsat News (HD)
Dziennikarka Polsatu News Ewa Żarska wysłała na adres policji w Częstochowie skargę dotyczącą naruszenia nietykalności cielesnej podczas Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja przez jednego z uczestników , chodzi m.in o "uderzenie reporterki w twarz". Sama poszkodowana poinformowała w poniedziałek, że skarga dotyczy "incydentu" podczas Pielgrzymki Radia Maryja na Jasną Górę, która miała miejsce 10lipca tego roku. Oto fragment pisma, które zostało dostarczone do policji:

"Nieznany mi z imienia i nazwiska mężczyzna uderzył mnie otwartą ręką w twarz, naruszając w ten sposób moją nietykalność cielesną. Zdarzenie miało miejsce podczas nagrywania relacji dla mojego pracodawcy Telewizji Polsat z siedzibą w Warszawie."

Głos zabrał również Jarosław Gugała ( Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki TV Polsat): "W odpowiedzi na nasze starania, kilka dni przed pielgrzymką, na stronie internetowej Radia Maryja opublikowane zostało oświadczenie, w którym napisano, że po doświadczeniach wielu manipulacji nie wyraża się zgody na akredytację liberalnym i laickim mediom". "Obsługiwaliśmy to wydarzenie, dlatego że było ono elementem kampanii wyborczej, bo uczestniczył w nim lider Prawa i Sprawiedliwości. Nie byliśmy tam po to, żeby kogokolwiek prowokować. Lider opozycji jest osobą publiczną i także jemu chyba zależy na tym, żeby media relacjonowały jego działania i spotkania. Takie mamy prawo i obowiązek wobec naszych widzów".

Natomiast związany z Radiem Maryja "Nasz Dziennik" cytuje świadków zdarzenia, którzy mieli powiedzieć, że to właśnie operator kamery Polsatu News z "wściekłością" zaatakował jednego z uczestników pielgrzymki".

Źródło: Wirtualemedia
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający