Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

DZIENNKIKARKA POLSATU WYSŁAŁA SKARGE NA POLICJEDrukuj

Polsat News (HD)
Dziennikarka Polsatu News Ewa Żarska wysłała na adres policji w Częstochowie skargę dotyczącą naruszenia nietykalności cielesnej podczas Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja przez jednego z uczestników , chodzi m.in o "uderzenie reporterki w twarz". Sama poszkodowana poinformowała w poniedziałek, że skarga dotyczy "incydentu" podczas Pielgrzymki Radia Maryja na Jasną Górę, która miała miejsce 10lipca tego roku. Oto fragment pisma, które zostało dostarczone do policji:

"Nieznany mi z imienia i nazwiska mężczyzna uderzył mnie otwartą ręką w twarz, naruszając w ten sposób moją nietykalność cielesną. Zdarzenie miało miejsce podczas nagrywania relacji dla mojego pracodawcy Telewizji Polsat z siedzibą w Warszawie."

Głos zabrał również Jarosław Gugała ( Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki TV Polsat): "W odpowiedzi na nasze starania, kilka dni przed pielgrzymką, na stronie internetowej Radia Maryja opublikowane zostało oświadczenie, w którym napisano, że po doświadczeniach wielu manipulacji nie wyraża się zgody na akredytację liberalnym i laickim mediom". "Obsługiwaliśmy to wydarzenie, dlatego że było ono elementem kampanii wyborczej, bo uczestniczył w nim lider Prawa i Sprawiedliwości. Nie byliśmy tam po to, żeby kogokolwiek prowokować. Lider opozycji jest osobą publiczną i także jemu chyba zależy na tym, żeby media relacjonowały jego działania i spotkania. Takie mamy prawo i obowiązek wobec naszych widzów".

Natomiast związany z Radiem Maryja "Nasz Dziennik" cytuje świadków zdarzenia, którzy mieli powiedzieć, że to właśnie operator kamery Polsatu News z "wściekłością" zaatakował jednego z uczestników pielgrzymki".

Źródło: Wirtualemedia
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający