Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TANIEC Z GWIAZDAMI" NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANYM SHOW WEEKENDUDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo" to dwa najchętniej oglądane show prime time’u minionego weekendu. Jego liderem zdecydowanie zostało taneczne show Polsatu, które zgromadziło w piątkowy wieczór największe grono widzów wśród wszystkich oglądających – prawie 3,3 mln.

"Taniec z gwiazdami" okazał się w ten weekend bezkonkurencyjny spośród wszystkich weekendowych show – pokonał też "Małych Gigantów" TVN. Taneczne show Telewizji Polsat oglądał co piąty, zasiadający przed telewizorem widz. Co piąty widz śledził również wcielenia artystów w ikony rodzimej i zagranicznej muzyki w "Twoja twarz brzmi znajomo". Emitowany w sobotę o 22. show zgromadził ponad 2,3 mln widownię, a jego udziały w rynku w grupie 4+ wyniosły 22% i były największe spośród wszystkich emitowanych w weekendowym prime time programów rozrywkowych.


Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający