Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 6,8 MLN WIDZÓW MECZU IRLANDIA - POLSKA W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Średnio ponad 6,8 mln widzów oglądało zmagania reprezentacji Polski w wyjazdowym meczu z Irlandią w ramach eliminacji do Euro 2016. Mecz pokazywała główna antena Polsatu i kanał Polsat Sport. Choć przez chwilę spotkanie śledziło 12,3 mln widzów.

Na antenie Telewizji Polsat mecz zobaczyło średnio 5 mln 763 tys. widzów, a 1 mln 65 tys. widzów oglądało transmisję w Polsacie Sport. Łącznie na obu antenach mecz oglądało 42,87% widzów w grupie 16-49 (36,94% SHR w Polsacie i 5,93% SHR w Polsacie Sport), oraz 39,4% w grupie 4+. Ponad milion więcej widzów zgromadziła emocjonująca druga połowa meczu. Niestety w doliczonym czasie gry Polacy stracili bramkę i spotkanie skończyło się wynikiem 1:1.

Mecz komentowali Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a w studio gośćmi Romana Kołtonia byli Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Michał Listkiewicz i Adam Matysek.

Kolejne spotkanie eliminacyjne reprezentacja Polski rozegra 13 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rywalem biało-czerwonych będzie Gruzja.


Informuje: Polsat
#1 | mikun8 dnia 30.03.15 18:03
To nie był mecz lecz podwórkowa kopanina i w drugiej połowie
obrona Częstochowy !!! a Nasi nie zasłużyli tą postawą na remis
Dobrze że nie graliśmy z Turkami bo w meczu z Holandią
byli rewelacyjni ,a Polaków by normalnie zabiegali Uśmiech .....
#2 | Prokop dnia 02.04.15 19:11
Pomijając grę naszych, to dla mnie przełomowe jest, że piłka nożna gości na antenie Polsatów. Teraz nie można powiedzieć, że pakietowi sportowemu CP czegoś brakuje.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający