Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

16 KWIETNIA TVN METEO ZMIENI SIĘ W TVN METEO ACTIVEDrukuj

Cyfrowy Polsat
16 kwietnia br. kanał TVN Meteo, który w Cyfrowym Polsacie znajduje się na pozycji 105, zmieni się w TVN Meteo Active. Informację oficjalnie potwierdziła Grupa TVN. Podobnie jak w przypadku poprzednich rebrandingów, także i teraz, abonentom Cyfrowego Polsatu nie przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy.


Logotyp TVN Meteo Active

Kanał TVN Meteo Active skierowany będzie do widzów dbających o siebie i inwestujących w aktywny styl życia, poszukujących informacji prozdrowotnych oraz motywacji do podejmowania różnych form treningu i zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Wśród gospodarzy i prowadzących programy w TVN Meteo Active widzowie zobaczą zarówno dziennikarzy znanych im już z TVN Meteo jak i nowe postacie, m. in.: Odetę Figurską, Natalię Gacką, Katarzynę Kępkę oraz Mariusza Czerkawskiego. Szefem TVN Meteo Active będzie Grzegorz Płaza, który w przeszłości kierował m.in. zespołem TVN Turbo i redakcją sportową TVN24.

Warto dodać, że tego samego dnia ruszy także TVN Fabuła. Nie wiadomo czy stacja dostępna będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający