Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JERZY MIELEWSKI NAGRODZONY NA GALI DRUGIE ŻYCIE (foto)Drukuj

Polsat Sport (HD)
W Hotelu Gołębiewski wręczono po raz pierwszy statuetki Drugiego Życia – nagrody dla osób oraz instytucji promujących polską transplantację. Jerzy Mielewski, komentator Polsatu Sport, otrzymał wyróżnienie w kategorii "Wspieram polską transplantację". Statuetkę wręczył dr hab. Jarosław Czerwiński - dyrektor medyczny Centrum Koordynacyjno-Organizacyjnego ds. Transplantacji Poltransplant.


W tej samej kategorii nagrodę otrzymali również Marcin i Rafał Mroczkowie.

W kategorii "Osobowość polskiej transplantacji" statuetkę z rąk Rafała Sonika odebrał prof. Andrzej Chmura. Nagroda w kategorii "Media Biegu po Nowe Życie" trafiła do TVP INFO, a wręczył ją Artur Siódmiak. W kategorii "Sport po Transplantacji" uhonorowano Jana Stępniaka, który odebrał statuetkę z rąk Łukasza i Pawła Golców. W kategorii "Partner Biegu po Nowe Życie" nagrodę Hotelowi Gołębiewski wręczył Przemysław Saleta. Statuetkę odebrała dyrektor marketingu Hotelu Gołębiewski w Wiśle Karolina Wantulok.


Galę polskiej transplantacji Drugie Życie poprowadzili Barbara Kurdej Szatan i Jerzy Mielewski.


Jerzy Mielewski


Informuje/Foto: biegponowezycie.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający