Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIELKANOCNE PREZENTY W IPLIDrukuj

IPLA
Największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wielkanocne prezenty dla swoich widzów! Na najmłodszych odbiorców czekają popularne bajki, takie jak „Duży i mały”, „Fix i Foxi”, „Dogtanian” oraz wiele innych, udostępnionych bezpłatnie tytułów.


Starsi widzowie mogą skorzystać z „Pakietu z jajem”, w którego skład wchodzi aż pięć filmów, m.in. „Roman Barbarzyńca”, „Goryl Śnieżek w Barcelonie” i „Baby są jakieś inne”, oraz kanał telewizyjny FilmBox Family. Obydwie propozycje będą dostępne do 13 kwietnia br.


Bajki dla najmłodszych

Najmłodsi widzowie znajdą szczególny prezent – paczkę specjalnie przygotowanych przez IPLĘ bajek, które dostępne są bez żadnych opłat. „Mali giganci” pozwolą poznać smak wygranej i nauczą, że porażka nie jest tak straszna, jak może się wydawać. „Duży i Mały” wraz z myszką Ruby, bliźniaki „Fix i Foxi” oraz „Kikoriki” zabiorą w świat swoich niesamowitych przygód.

„Dogtanian” wraz z pozostałymi muszkieterami oraz ukochaną Juliette zmierzy się z podstępnym hrabią de Rochefort, a Paulie i Fiona, jako „Strażnicy miasta”, pomogą mieszkańcom miasteczka w ich codziennych problemach. „Kajtuś” i „Krówka Mela” natomiast pokażą, że każdy dzień jest pełen niespodzianek.

„Pakiet z jajem”

Pogoda podczas Świąt Wielkanocnych postanowiła nas nie rozpieszczać, dlatego największa telewizja internetowa IPLA przygotowała „Pakiet z jajem”, składający się z pięciu filmów oraz kanału FilmBox Family, zapewniający dużą dawkę humoru. Wątły i chudy „Roman Barbarzyńca” będzie musiał uwolnić plemię Barbarzyńców-Kulturystów od okrutnego księcia Zamordora. „Goryl Śnieżek w Barcelonie” będzie szukał wróżki, która może go zamienić w zwykłego goryla.

Najbardziej kobieca komedia o mężczyznach pt. „Baby są jakieś inne” wyjaśni, która płeć pochodzi z Wenus, a która z Marsa. „Wyjazd integracyjny” połączy losy trzech facetów (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) z piękną dziewczyną (Katarzyna Glinka), a „Zalajkowany na śmierć” obnaży prawdę o relacjach panujących w serwisach społecznościowych.

Kanał FilmBox Family oferuje natomiast rozrywkę, która przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym: filmy i seriale familijne, komedie, kreskówki oraz popularne produkcje dla dzieci i młodzieży. „Pakiet z jajem” dostępny jest w cenie 5 zł dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz 7 zł dla użytkowników IPLI.
#1 | Prokop dnia 02.04.15 18:22
Za 5-7 zł można mieć święta z jajami nie tylko na stole ale też w tv. Święta do idealny czas na relaks, rozrywkę, śmiech i dobrą zabawę, a mam wrażenie, że świąteczny pakiet Ipli sprawdzi się idealnie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający