Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT LIDEREM W GRUPIE 16-49 PODCZAS ŚWIĄTDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat w czasie świąt Wielkanocnych okazała się bezkonkurencyjna. Stacja zdecydowanie wygrała w grupie komercyjnej notując od piątku do świątecznego poniedziałku udziały na poziomie 12,2% SHR. Polsat o 1,3 punktu procentowego pokonał TVN. Na kolejnych miejscach znalazły się TVP1 - 9,0% i TVP2 – 7,6%.

Na bardzo dobre udziały Polsatu w grupie komercyjnej w czasie świąt Wielkanocnych wpływ miała oferta programowa stacji. Wśród programów z najwyższą oglądalnością znalazł się piątkowy film "Niemożliwe", który obejrzało ponad 2,6 mln widzów, co przełożyło się na 21,1% SHR udziału w grupie 16-49, a także poniedziałkowy MegaHit – "Giganci ze stali", który oglądało ponad 2 mln widzów, co dało 19,04% SHR w grupie komercyjnej. Ponad 2,5 mln widownię miały poniedziałkowe Wydarzenia (18,33% SHR w 16-49), niemal 2,5 mln widzów przyciągnął show "Twoja twarz brzmi znajomo", przy udziale - 21,12% SHR w grupie komercyjnej, oraz dwa inne show: "Tylko muzyka. Must be the music" i "Celebrity Splash!", które oglądało średnio 2 mln widzów.

Zwycięstwo Polsatu w czasie świąt Wielkanocnych, to doskonałe otwarcie drugiego kwartału tego roku. Przypomnijmy, że Polsat w pierwszym kwartale 2015 zdecydowanie zwyciężył w grupie komercyjnej osiągając udziały na poziomie 13,4% SHR.


Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 08.04.15 15:57
Pierwszy kwartał wygrał Polsat, drugi też zapewne nie będzie zaskoczeniem. I wszystko wskazuje na to i że podsumowanie wiosennej ramówki ucieszy słoneczna stację. Bo póki co radzi sobie najlepiej.
#2 | Baldur dnia 08.04.15 18:46
Polsat to nie tylko ostatni kwartał, ale i zeszły rok. Ramówka polsatu od kilkunastu miesięcy prezentuje się bardzo dobrze i ma swoich stałych zwolenników.
#3 | tom dnia 14.04.15 17:55
Współczuję tym, którzy w święta nie mieli nic lepszego, niż oglądanie TV.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający