Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT CAFE TESTUJE NOWY PROGRAM (foto, wideo)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
W Wielki Piątek kanał Polsat Cafe pokazał pilotażowy odcinek programu "Plotka". Producentem cyklu jest firma Formacja TV, która dla stacji realizuje m.in. magazyn "Zdrowie na widelcu", a w przeszłości produkowała również m.in. talk show "Grunt to rodzinka" oraz program "Dobrenocki".

Praktycznie nie ma dnia bez plotki. Potrafią wywołać śmiech, płacz, konsternację. Jak z plotkami radzą sobie celebryci? Niejednej gwieździe nieprawdziwe informacje złamały karierę, ale niektórym pogłoski na ich temat - często wyssane z palca, są potrzebne do pozostania na piedestale show biznesu.

Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe przekazała serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, że emisja testowa była próbą sprawdzenia, jaki wynik oglądalności może wygenerować tego typu produkcja i czy jest zapotrzebowanie na taką tematykę na antenie kobiecej stacji Polsatu.


Ewa Wachowicz


Zapowiedź odcinka


Widzowie mogli zapoznać się z odcinkiem pilotażowym: 3 kwietnia o godz. 22:00 oraz 4 i 6 kwietnia o 23:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający