Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS URUCHOMIŁ HD VOICE NA TERENIE CAŁEGO KRAJUDrukuj

Plus
Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.

W pierwszym etapie, pod koniec 2014 roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej. Od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.

Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon – HD Voice obsługuje zdecydowana większość nowoczesnych telefonów i smartfonów sprzedawanych w ostatnich latach.

#1 | Prokop dnia 08.04.15 16:03
To operator, który nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich usług i jednocześnie zwiększeniem satysfakcji swoich klientów. Konkurencja niech nie uczy.
#2 | Baldur dnia 19.04.15 21:43
To dobra informacja w kontekście faktu, że konkurencja Plusa już taką usługę posiada. Teraz jeszcze powinna rozpocząć się akcja wymiany sprzętu wśród abo, bo nie każdy telefon tą usługę wspiera.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający