Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIĘŚCIARSKI WEEKEND NA SPORTOWYCH ANTENACH POLSATU: 4 GALE NA ŻYWODrukuj

Polsat Sport (HD)
Od piątku na sportowych antenach Polsatu gościć będzie boks. Kibice zobaczą 4 gale na żywo, w tym walki Rekowskiego, Petersona czy Martíneza.

Gala w Gilowicach - Wojak Boxing Night
W walce wieczoru, mający na koncie piętnaście zwycięstw i tylko jedną porażkę Marcin Rekowski, skrzyżuje rękawice z doświadczonym pięściarzem z Nigerii - Gbengą Oluokunem. Oprócz tych dwóch pięściarzy, na gali w Gliwicach będzie można zobaczyć także Ewę Piątkowską. Dużym wydarzeniem będzie także od dawna oczekiwane starcie Krzysztofa Kopytka z Sasunem Karapetyanem.

Transmisja całej gali w piątek od 20:00 w Polsacie Sport. Walka wieczoru również w otwartym Polsacie.

Gala w Leeds
W najważniejszym pojedynku gali w Leeds spotkają się Brytyjczyk Josh Warrington i Filipińczyk Dennis Tubieron, pięściarze kategorii piórkowej. Będzie to oficjalny eliminator do walki o mistrzostwo świata federacji WBC w wadze piórkowej. Warrington, który pochodzi z Leeds, może liczyć na głośny doping fanów. Reprezentant gospodarzy wydaje się faworytem walki.

Transmisja w Polsacie Sport - sobota, godz. 22:00

Gala w Nowym Jorku
Najciekawszy pojedynek będzie rozgrywany w umownym limicie 143 funtów (non-title), w którym zmierzą się dwaj mistrzowie świata wagi junior półśredniej Danny Garcia i Lamont Peterson.

Transmisję przeprowadzi Polsat Sport (niedziela, godz. 02:30).

Gala w San Juan
Podczas gali w San Juan rękawice skrzyżują Meksykanin Orlando Salido i Portorykańczyk Román Martínez. Pierwszy z nich bronić będzie tytułu mistrza świata WBO w kategorii superpiórkowej.

Transmisja w Polsacie Sport Extra - niedziela, godz. 04:00
#1 | Prokop dnia 09.04.15 11:52
Sport w Polsacie mocną pięścią stoi. Wielkim fanem nie jestem tych dyscyplin, ale obserwuję, że cieszą się coraz większą popularnością. Słusznie zostało to przez szefów sportowych kanałów zauważone i dzięki temu kibice maja pełen emocji waleczny weekend W Polsatach.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający