Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEWIZJA POLSAT PRZYGOTOWUJE NOWY TELETURNIEJ (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Już w czerwcu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy teleturniej - "Mistrz zakupów". Właśnie wystartowała akcja Megaturniej, dzięki której można zgłosić się do programu.


Megaturniej to akcja sklepów: ABC, Delikatesy Centrum, Gama, Euro Sklep, Lewiatan i Groszek. Dzięki niej, klienci kupujący towary za min. 10 zł, mają szansę pojawić się w telewizji. Ważne jest, by kupić minimum jeden produkt ze specjalnie przygotowanych ofert i zarejestrować paragon pod tym linkiem.
W finale do wygrania aż 250 tys. zł. Teleturniej liczyć będzie 13 odcinków, a poprowadzi go Piotr Gąsowski.
#1 | Baldur dnia 12.04.15 20:12
Twoja Twarz .... i Celebrity Splash to dwa nowe show polsatu, które są mocno popularne bo nie miały wcześniejszych "kopii" w polskiej TV. Teraz szykuje się nowy i z opisu wygląda, że będzie interesująco.
#2 | Prokop dnia 28.04.15 12:24
Gąs dał się poznać z najlepszej strony w TTBZ i bardzo zyskał nie tylko moją sympatię. Nowy format teleturnieju zapowiada się ciekawie, coś nowego i myślę, że Gąs pasuje. Czekamy zatem do czerwca aż Polsat odpali 'Mistrza zakupów'.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający