Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SERIAL "LUDZIE CHUDEGO" ZNIKA Z POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Polsat zdecydował, że nie powstanie trzeci sezon serialu komediowo-kryminalnego "Ludzie Chudego" z Cezarym Żakiem w roli głównej. Stacja rezygnuje z produkcji, bo osiąga ona słabe wyniki oglądalności - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Druga seria "Ludzi Chudego" nadawana jest w Polsacie w czwartki o 20.00, ostatni jej odcinek pokazany zostanie już w najbliższy czwartek 24 listopada br.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że 12 wyemitowanych dotąd epizodów drugiego sezonu produkcji obejrzało średnio 1,26 mln widzów, co dało Polsatowi 8,19 proc. udziału w grupie 4+ i 10,31 proc. w grupie 16-49. To mniej niż w tym czasie notowały konkurencyjne stacje: TVP 1 nadająca wówczas m.in. "Ojca Mateusza", TVN z telenowelą "Na Wspólnej" czy TVP 2 z "Barwami szczęścia".

Pierwsza odsłona "Ludzi.." nadawana rok temu, miała lepsze wyniki - oglądało ją bowiem 2,34 mln osób, przy udziale wynoszącym odpowiednio 14,19 proc. i 18,80 proc. Emitowana ona była wtedy jednak w niedziele o 20.00.


"Ludzie Chudego" to opowieść o oddanych służbie policjantach z warszawskiej Pragi, których największą wagą jest to, że mają notorycznego pecha. W serialu zagrali Cezary Żak, Piotr Pręgowski i Michał Żurawski, Dorota Segda, Marian Dziędziel, Edyta Olszówka. Reżyserem drugiej serii był Maciej Wojtyszko, a za produkcję wykonawczą odpowiadało należące do ATM Grupy Studio A. Serial oparty był na hiszpańskim formacie "Los Hombres de Paco", znanym w Polsce z anteny AXN Crime. W Hiszpanii miał on aż dziewięć sezonów.

Polsat zlecił ATM Grupie wyprodukowanie pilotowego odcinka nowego serialu kryminalnego "Dura Lex" (tytuł roboczy) z Urszulą Grabowską w roli głównej . Stacja poddała go badaniu fokusowemu, ale jeszcze nie zdecydowano, czy powstanie cała seria produkcji.

źródło: Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający