Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEWIZJA POLSAT LIDEREM PODCZAS EMISJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" I "TTBZ"Drukuj

Polsat (HD)
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" od początku sezonu cieszy się niesłabnącą popularnością. Taneczne zmagania gwiazd obejrzało w miniony piątek średnio niemal 3,3 mln widzów, czyli co piąty widz. Tym samym Telewizja Polsat stała się niekwestionowanym liderem wieczornego, piątkowego pasma w grupie 4+. Doskonały wynik zanotował również program "Twoja twarz brzmi znajomo".

Oglądało go średnio ponad 2,7 mln widzów, a udziały w rynku wyniosły odpowiednio 23,5% w grupie 4+ oraz 20,6% w grupie komercyjnej. Tutaj również podczas nadawania show stacja zdobyła pierwsze miejsce wśród wszystkich stacji telewizyjnych i to w obu grupach audytoryjnych.

Stałą widownią pochwalić się może show "Celebrity Splash!" prezentujący gwiazdy sportu, filmu i telewizji w trudnej dyscyplinie olimpijskiej, jaką są skoki do wody z kilkumetrowej wieży. Półfinałowy odcinek zgromadził w sobotni wieczór 2,2 mln widzów.

Wiernych fanów zaskarbił sobie także doskonały talent show "Tylko Muzyka. Must be the music". W niedzielę o 20:05 przed telewizorami zasiadło blisko 2,6 mln widzów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający