Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WEEKEND SPORTÓW WALKI W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Walki bokserskie Artura Szpilki, Macieja Sulęckiego, Mariusza Masternaka oraz kolejne starcie w obronie tytułów Władimira Kliczki, który tym razem będzie walczył z Bryantem Jenningsem, pokaże w najbliższy weekend Polsat Sport.

Weekend sportów walki w Polsacie Sport rozpocznie się już dziś relacją na żywo z gali MMA Fight Exclusive Night 7. Start godz. 20:00

Z piątku na sobotę - o 02:00 w Polsacie Sport gośćmi Pawła Wójcika w bokserskim studio będą: Janusz Pindera, Michał Materla, Maciej Myszkin i Przemysław Saleta. Od godziny 03:00 kanał pokaże bezpośrednią transmisję z gali boksu zawodowego z Chicago. Polscy kibice podczas gali będą mogli zobaczyć dwie walki naszych bokserów. Najpierw w 8-rundowym pojedynku w wadze ciężkiej Artur Szpilka, w swojej pierwszej walce po triumfie w Polsat Boxing Night z Tomaszem Adamkiem, skrzyżuje rękawice z amerykańskim weteranem Ty Cobb’em. Następnie, również w 8 rundach zobaczymy starcie w wadze półśredniej Macieja Sulęckiego z Darrylem Cunninghamem. Walki skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

W sobotę bokserski wieczór w Polsacie Sport rozpocznie się od 20:00 galą z Berlina, podczas której w wadze półciężkiej zobaczymy walkę Mateusza Masternaka z Argentyńczykiem Rubenem Mino. Pojedynek zakontraktowano na 10 rund. W walce wieczoru w wadze superpółśredniej będą walczyć Tyron Zeuge i Nikola Sjekloca. Pojedynki gali będą komentować Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk.

Prawdziwą ucztą dla wielbicieli boksu i ukoronowaniem bokserskiego weekendu w Polsacie Sport będzie gala z Nowego Jorku, którą kanał pokaże od godziny 02:00 w nocy z soboty na niedzielę. W relacji na żywo z Madison Square Garden kibice zobaczą 5 pojedynków, w tym walkę w wadze lekkopółśredniej Sadama Ali z Francisco Santaną. W starciu wieczoru zmierzą się - czempion wagi ciężkiej Władimir Kliczko – posiadacz mistrzowskich pasów WBO, WBA i IBF z pretendentem Bryantem Jenningsem, który w styczniu tego roku pokonał bezapelacyjnie Artura Szpilkę. W studiu przed galą Paweł Wójcik i jego goście: bokserzy Mariusz Wach i Marcin Rekowski, oraz dziennikarze i eksperci Robert Małolepszy i Janusz Pindera wymienią się swoimi spostrzeżeniami i przeanalizują możliwe scenariusze walki wieczoru. Starcia z nowojorskiej gali skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający