Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KULTOWE BAJKI DO 10 MAJA ZA DARMO W IPLIDrukuj

IPLA
Z myślą o zbliżającej się wielkimi krokami majówce telewizja internetowa IPLA przygotowała dla swoich najmłodszych widzów specjalny prezent. Kultowe bajki, takie jak np. "Milusiaki", "Wyspa dinozaura", "Przygody Oskara Baloniarza" czy "Franklin", do 10 maja są dostępne bez opłat.

"Milusiaki" to grupa odważnych przyjaciół, która wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę dookoła świata. "Stepujacy koń Marvin" nie dość, że pięknie tańczy, to jeszcze jest najlepszym przyjacielem Eddy’ego, chłopca, który podjął wakacyjną pracę w wesołym miasteczku. Beztroskie życie na tytułowej "Wyspie Dinozaura" zburzy wyrzucone przez wodę na brzeg prastare jajo, z którego wykluje się zielony dinozaur Dyzio. "Mały Król" wraz z paczką zwierzęcych przyjaciół, co rusz wpada na nowe, zwariowane pomysły, jak nadanie imion wszystkim kwiatom czy podrzucanie naleśników do sufitu. "Timothy idzie do szkoły" pokaże, że nauka w nowej szkole dzięki obecności przyjaciół może być zabawna i ekscytująca. Dzięki "Przygodom Oskara Baloniarza" najmłodsi widzowie polecą w podróż balonem, natomiast za sprawą bajki pt. "Hutosie" przez zabawę nauczą się wielu praktycznych rzeczy. Mały żółwik "Franklin" wraz z Misiem, Ślimakiem, Wydrą i Gąską zabiorą w swój zaczarowany świat, a czteroletni "Kajtuś", dla którego każdy dzień jest pełen niespodzianek, będzie uczył się życia. Mysz „Anatol” oprowadzi po ulicach Paryża i nauczy, że wszystkie przeszkody można pokonać.

Majówkowe propozycje IPLI są dostępne na stronie www.ipla.tv lub w aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający