Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NEWS I JEDYNKA PR ZE WSPÓLNYM WIECZOREM WYBORCZYMDrukuj

Polsat News (HD)
10 maja na antenie Polsat News (Polsat News HD) oraz Polsat News 2 od 20:45 do północy wieczór wyborczy i ogłoszenie sondażowych wyników wyborów na Prezydenta RP. Gospodarzami studia będą Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. Wraz z nimi, wybory komentować będą politycy, eksperci i dziennikarze. Wieczór wyborczy jest przygotowywany wspólnie z Programem 1 Polskiego Radia.

Planowane są wejścia antenowe zarówno ze studia telewizyjnego, jak i radiowego. Radiowa Jedynka pokaże studio wyborcze Polsatu News na swojej stronie www, a Polsat News obraz ze studia radiowego. Wśród zaproszonych do studia Polsatu News publicystów znajdą się dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia.

Prognozy wyników wyborczych oraz komentarz i interpretacja danych (badanie exit poll przygotowane przez IPSOS) przedstawią dziennikarze Telewizji Polsat w studiu wirtualnym Polsat News. Dane uzyskane przez IPSOS będą zawierały informacje o prognozowanym procentowym poparciu dla poszczególnych kandydatów, frekwencji wyborczej oraz przekroju demograficznym.

W stałym kontakcie z widzami poprzez portale społecznościowe m.in. Facebook i Twitter będzie Klaudiusz Slezak, na co dzień prezenter Polsat News 2 i reporter Polsat News.

Relacje ze wszystkich sztabów wyborczych kandydatów oraz z siedziby Państwowej Komisji Wyborczej przedstawią reporterzy Polsat News.

Specjalne wydanie programu "Nowy dzień z Polsat News" w powyborczy poranek

Poranek powyborczy 11 maja br. to specjalne wydanie programu "Nowy dzień z Polsat News". Program poprowadzi Bartosz Kurek, a analizę wyborczą ze studia wirtualnego przedstawi Michał Stela. W programie zobaczymy także gorące komentarze i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Początek programu w poniedziałek o godzinie 5:58 na antenach kanałów Polsat, Polsat News (Polsat News HD) i Polsat News 2.

Wieczór wyborczy, emisja w niedzielę, 10 maja 2015 roku o 20:45 w kanałach Polsat News (Polsat News HD) i Polsat News 2. "Nowy dzień z Polsat News" - wydanie specjalne, emisja w poniedziałek, 11 maja 2015 roku o 5:58 w kanałach Polsat (Polsat HD), Polsat News (Polsat News HD) i Polsat News 2.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający