Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

ROZMOWA Z PREZYDENTEM KOMOROWSKIM W POLSACIE I POLSAT NEWSDrukuj

Polsat News (HD)
Już jutro - 5 maja - dziennikarze Telewizji Polsat, Polskiego Radia oraz "Rzeczpospolitej" spotkają się w studiu Polsat News z obecnym Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, ubiegającym się o reelekcję w wyborach prezydenckich, które odbędą się 10 maja. Cała rozmowa potrwa 60 minut.

Dziennikarze będą zadawali Bronisławowi Komorowskiemu pytania, dzięki którym zarówno widzowie Telewizji Polsat, słuchacze Polskiego Radia, jak i czytelnicy "Rzeczpospolitej" będą mogli poznać poglądy, opinie i plany Bronisława Komorowskiego na II kadencję prezydencką.

Nie zostały narzucone żadne sztywne reguły, co do długości wypowiedzi, liczby zadawanych pytań oraz obszarów tematycznych. Dzięki temu dziennikarze będą mogli zadać dowolne pytania, a odpowiadający nie będzie ograniczony czasem wypowiedzi. Daje to szansę na dynamiczną i interesującą dla opinii publicznej formę spotkania kandydata na Prezydenta RP z przedstawicielami najważniejszych polskich mediów. 60 minut to czas, który z jednej strony daje dziennikarzom szansę na zadanie wielu pytań i poruszenie wielu kwestii, a odpowiadającemu na możliwość w miarę pełnego przedstawienia swoich poglądów.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo w Polsacie głównym od godziny 19:30 do 20:00, a od 20:00 do 20:30 w Polsacie News. Równoczesna transmisja będzie dostępna w Programie I Polskiego Radia.

Ze strony Telewizji Polsat i Polsat News pytania będzie zadawał Jarosław Gugała, z Programu I Polskiego Radia będzie obecny Przemysław Szubartowicz, a "Rzeczpospolita" będzie reprezentowana przez Marcina Piaseckiego.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający