Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUSH MIX W NOWEJ ODSŁONIEDrukuj

Plush
Plus wprowadza od jutra odświeżoną ofertę Plush Mix, a w niej: Internet bez konsekwencji oraz Plush rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich, a nie tylko w sieci. Do tego atrakcyjne smartfony już od 1 zł.

W nowej ofercie Plush Mix pakiet Internetu oraz rozmowy do wszystkich sieci są dostępne w każdym doładowaniu. W doładowaniu 30 zł i 50 zł pozostaje 5 zł, które można wykorzystać na cokolwiek, na przykład na SMS-y. A w doładowaniu 60 jest wszystko – rozmowy i SMS bez limitu oraz duży pakiet Internetu 2 GB. Facebook i Instagram jest zawsze z darmo.
Oferta Plush Mix dostępna jest zarówno w wariancie z kontraktem elastycznym (umowa na 24 doładowania z możliwością przedłużenia do 36 doładowań), jak i wersji standardowej (umowa na 24 doładowania), przy czym w kontrakcie elastycznym dostępne są niższe ceny telefonów.

W Plush, jak zawsze i bez konsekwencji, można w dowolnym momencie wyłączyć pakiety i włączyć inne spośród pakietów dodatkowych. Jak chcesz i kiedy chcesz!Dostępna jest także oferta bez telefonu na 18 doładowań z dodatkowym bonusem, 50% extra do każdego doładowania kontraktowego.

Dodatkowo dla klientów przenoszących numer została przygotowana specjalną promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający