Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWE ODCINKI "PLOTKI" OD 29 MAJA W POLSAT CAFEDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Telewizja Polsat Cafe pokaże premierowe odcinki programu "Plotka". Warto w tym miejscu wspomnieć, że na początku kwietnia, stacja trzykrotnie wyemitowała pilotażowy odcinek. Wówczas Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe, wyjaśniła serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, że testowa emisja miała na celu sprawdzenie wyników oglądalności oraz czy jest zapotrzebowanie widzów na tego typu pozycję.

W cyklu pokazane zostaną najciekawsze plotki ostatniej dekady. Autorzy postarają się dotrzeć do ich źródeł, poszukają najciekawszych wątków, odkryją mechanizmy, które je napędzają i opiszą jaki wywołały efekt. Zdemaskują słabości ale pokażą też siłę plotek, którymi żyją Polacy. Opowiedzą także jakie sposoby mają gwiazdy na radzenie sobie z plotką – czy lepiej je dementować i opowiedzieć prawdziwą historię czy milczeć.

Nowe odcinki "Plotki" będą nadawane w piątki na antenie Polsat Cafe o godz. 22:00 w dniach: 29 maja, 5 czerwca, 12 czerwca, 19 czerwca i 26 czerwca. Producentem programu jest firma Formacja TV.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający