Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS ZMIENIA SPOSÓB KOMUNIKACJI I ODŚWIEŻA MARKĘ (wideo)Drukuj

Plus
Zaczynają się ogólnopolskie działania wprowadzające nowe pozycjonowanie marki Plus - "Plus. Nowe możliwości". Jest to pierwsza odsłona całkowicie nowej platformy komunikacyjnej, mającej w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby klientów Plusa.

Rynek telekomunikacyjny jest dynamiczny, a Plus działa na nim w sposób elastyczny. Biorąc pod uwagę wyzwania i cele jakie stawia sobie marka Plus, operator wprowadza nowe kierunki w swojej komunikacji z rynkiem i klientami. Rozpoczęta obecnie kampania marketingowa jest pierwszym etapem wprowadzanych zmian.
Nowa platforma komunikacyjna, jest efektem prac agencji Scholz & Friends, wybranej w trwającym klika miesięcy i zakończonym w marcu 2015 r. przetargu na obsługę strategiczno - kreatywną marki Plus.

Za produkcję nowych spotów odpowiada TFP, postprodukcję powierzono Lunapark, a reżyserem jest Tim Nackashi.


O szczegółach nowej koncepcji, a także o kolejnych działaniach oraz zmianach w ofercie, Plus poinformuje wkrótce.
#1 | jaro25 dnia 08.05.15 22:59
Czy Plus zmieni nazwę.?
#2 | AR HD dnia 09.05.15 09:18
Raczej nie. Pewnie będzie to odświeżenie marki, tak jak w newsie, a nie jej zmiana.
#3 | Baldur dnia 28.05.15 08:23
To odświeżenie Plusa jest widoczne. Nowe oferty, mocno rozbudowane, współpraca ze znaną agencją marketingową. Do tego nowa obsługa klienta. Duża zmiana, w mojej ocenie pozytywna.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający