Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

STEFANO TERRAZZINO NAJLEPSZY W III EDYCJI "TTBZ" (foto)Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomo
Decyzją jurorów trzecią edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Stefano Terrazzino. Na kolejnych miejscach uplasowali się: Robert Rozmus, Grzegorz Wilk i Kaja Paschalska.Stefano Terrazzino

Nagroda główna - 100 tys. zł, wywalczona przez Terrazzino, powędrowała do Fundacji "Pomóż Dorosnąć". W muzycznym show Telewizji Polsat, oprócz finałowej czwórki, wystąpili również wszyscy uczestnicy tej edycji, czyli: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Cerekwicka, Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Matti Jakubiec.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest by jak najwierniej wcielić się w artystów, których utwory wykonują. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka – która okazała się najlepsza w pierwszej edycji, DJ Adamus i Paweł Królikowski. W drugiej edycji triumfował Marek Kaliszuk. Gospodarzami "Twoja twarz brzmi znajomo" są: Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Program dla Polsatu produkuje firma Endemol Polska.


Foto: Facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający