Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MARYLA RODOWICZ GWIAZDĄ "SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW"Drukuj

Polsat (HD)
Polsat i TVP szykują w tym roku skromniejsze koncerty sylwestrowe. Na imprezie Polsatu organizowanej wraz z miastem Warszawa pojawią się popularne gwiazdy, zaś koncert TVP2 we Wrocławiu będzie ''międzykulturowy''.

Motywem przewodnim imprezy w Warszawie będzie koniec Polskiej Prezydencji w UE i Euro 2012 - mówi Wirtualnemedia.pl Magdalena Łań z wydziału prasowego Urzędu Miasta w Warszawie. Jak dowiedzieliśmy się w Polsacie, największą gwiazdą imprezy będzie Maryla Rodowicz, pojawią się też m.in. Dżem i Norbi, a także zwycięzcy dwóch edycji show "Tylko muzyka", Konrad Czaczyk i zespół Enej.

Nie przewidziano jednak udziału dużej gwiazdy zagranicznej, jak w ub.r., gdy w Warszawie wystąpił zespół Roxette. Łań informuje, że miasto tak jak w 2010 roku wyda na imprezę 3,6 mln zł Mimo to będzie ona nieco skromniejsza. - Pieniądze są te same, ale nie takie same, ceny poszły w górę - tłumaczy nam Łań.

"Sylwestrową Moc Przebojów" Polsatu mają poprowadzić ci sami prezenterzy co w ub.r. m.in. Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska i Paulina Sykut. Odbędzie się ona na placu Konstytucji w Warszawie, transmisja w Polsacie rozpocznie się o 20.00.

Zeszłoroczną "Sylwestrową Moc Przebojów" oglądało 3,6 mln widzów, zaś "Sylwestra z Dwójką" śledziło 2,8 mln osób (dane Nielsen Audience Measurement.

źródło: Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający