Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT WYŁĄCZY DUBLE SD DO KOŃCA ROKU?Drukuj

Cyfrowy Polsat
Na konferencji prasowej Cyfrowego Polsatu potwierdzone zostało, że do października br. platforma zmigruje wszystkich klientów do kompresji MPEG-4. Kanały SD, które mają swoje odpowiedniki w HD, nie zostaną jednak wyłączone od razu.

"Zadanie to wymaga wielu uzgodnień rynkowych i przygotowań, niewykluczone, że nastąpi to do końca roku, ale decyzje co do konkretnego terminu nie zapadały" - mówi Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu, pytany o wyłączenie dubli SD kanałów.


Informuje: Wirtualnemedia.pl
#1 | Adam Okoniewski dnia 15.05.15 09:26
Do października CP ma w planach przejść na kompresje MPEG4, więc nie zdziwi mnie to jak stanie się to już w listopadzie Uśmiech
#2 | AR HD dnia 15.05.15 09:30
Kto wie, choć podobno termin nie jest ustalony. Może się to stać więc po wygaśnięciu niektórych umów, nawet w połowie 2016 roku.
#3 | wit dnia 15.05.15 19:30
A czy wtedy te kanały nadawane tylko w SD przejdą na HD? Wydaje mi się, że takie są oczekiwania abonentów CP, w tym moje.
#4 | AR HD dnia 16.05.15 10:21
Część pewnie tak, a część nie. Zależy od kosztów i czy nadawcę będzie stać na utrzymanie droższego kanału HD.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający