Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIECZÓR WYBORCZY W PN I PN2. PRZEZ 10 MIN TAKŻE W OTWARTYM POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
24 maja na antenie Polsat News (Polsat News HD) oraz Polsat News 2 od 20:45 do północy wieczór wyborczy i ogłoszenie sondażowych wyników drugiej tury wyborów na Prezydenta RP. Od 20:55 do 21:05 wieczór wyborczy będzie emitowany na antenie głównej Polsatu.

Gospodarzami studia będą Dorota Gawryluki Jarosław Gugała. Wraz z nimi, wybory komentować będą politycy, eksperci i dziennikarze. Prognozy wyników wyborczych oraz komentarze i interpretację danych na podstawie exit poll przygotowanych przez IPSOS przedstawi Michał Stela, dziennikarz Polsat News. Dane uzyskane przez IPSOS będą zawierały informacje o prognozowanym procentowym poparciu dla poszczególnych kandydatów, frekwencji wyborczej oraz przekroju demograficznym.

W stałym kontakcie z widzami poprzez portale społecznościowe m.in. Facebook i Twitter będzie Klaudiusz Slezak, na co dzień prezenter Polsat News 2 i reporter Polsat News. Relacje ze wszystkich sztabów wyborczych kandydatów oraz z siedziby Państwowej Komisji Wyborczej przedstawią reporterzy Polsat News.

Wieczór wyborczy jest organizowany we współpracy z Radiową Jedynką, którą reprezentować będzie Przemysław Szubartowicz. Planowane są wejścia antenowe zarówno ze studiatelewizyjnego, jak i radiowego. Radiowa Jedynka pokaże studio wyborcze Polsatu News na swojej stronie www, a Polsat News obraz ze studia radiowego. Wśród zaproszonych do studia Polsatu News publicystów znajdą się dziennikarze Radiowej Jedynki.

Poranek powyborczy 25 maja br. to specjalne wydanie programu "Nowy dzień z Polsat News". Program poprowadzi Bartosz Kurek, a analizę wyborczą ze studia wirtualnego przedstawi Michał Stela. W programie zobaczymy także gorące komentarze i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Początek programu w poniedziałek o godzinie 5:58 na antenach kanałów Polsat, Polsat News (Polsat News HD).

Wieczór wyborczy, emisja w niedzielę, 20 maja 2015 roku o 20:45 w kanałach Polsat News (Polsat News HD) i Polsat News 2. "Nowy dzień z Polsat News" - wydanie specjalne, emisja w poniedziałek, 25 maja 2015 roku o 5:58 w kanałach Polsat (Polsat HD), Polsat News (Polsat News HD).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający