Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWA WERSJA IPLI DLA SYSTEMU WINDOWS 8.1Drukuj

IPLA
Od dzisiaj użytkownicy urządzeń z systemem Windows 8.1 mogą pobrać nową wersję aplikacji największej telewizji internetowej IPLA. Zapewnia ona dostęp do 36 kanałów TV oraz wydarzeń LIVE, również w jakości HD. Dzięki wdrożonym zmianom także użytkownicy systemu Windows 8.1 otrzymają nmożliwość obejrzenia zbliżającej się wielkimi krokami sobotniej gali KSW 31.

Oferująca swoim użytkownikom bogatą bibliotekę tytułów filmowych oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, liczącą ponad 50 000 materiałów (w tym 100 tytułów seriali), a także około 200 godzin miesięcznie relacji z największych wydarzeń sportowych IPLA jest najczęściej używaną aplikacją w systemie Windows 8.1, który stosowany jest nie tylko w komputerach PC i laptopach, ale także w coraz bardziej popularnych tabletach.

W najnowszej wersji aplikacji IPLA oprócz dotychczas dostępnych materiałów bezpłatnych użytkownicy znajdą 36 linearnych kanałów TV, w tym:
• informacyjne, m.in. Polsat News HD, TV Republika, Superstacja,
• filmowo-serialowe, m.in. AXN, AXN Spin, Filmbox HD, Sundance HD,
• popularnonaukowe, m.in. Discovery Channel, History,
• sportowe, m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, FightKlub,
• muzyczne, m.in. 4Fun TV, TV.Disco, Kino Polska Muzyka,
• rozrywkowe, m.in. Polsat Play, Polsat Cafe, iTV,
• dla dzieci, m.in. Duck TV, Da Vinci Learning.

Ponadto otrzymają dostęp, także w jakości HD, do wydarzeń na żywo – zarówno tych największych sportowych, jak np. gala KSW31, która odbędzie się już w najbliższą sobotę czy XXVI Liga Światowa Siatkarzy, jak i cieszących się dużą popularnością programów rozrywkowych, jak np. "Top Chef", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy "Must be the music. Tylko muzyka".

Nowe treści dla użytkowników urządzeń z systemem Windows 8.1 będą dostępne albo jako pojedyncze wydarzenia (bezpłatne bądź płatne), albo w pakietach tematycznych, np. IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA I NEWS, IPLA ROZRYWKA czy też IPLA DZIECI, oferowanych w cenie od 4,90 zł za 30 dni. Z wykupionych pakietów można także korzystać na innych urządzeniach, czy to na stronie www.ipla.tv, czy w aplikacji np. na urządzenia mobilne, smartTV czy dekodery Cyfrowego Polsatu.
#1 | Cacek dnia 26.05.15 18:58
Jak narazie to tej nowej wersji jeszcze nie ma w sklepie.A stara działa pozal sie boze

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający