Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIEROWY SEZON "KOŚCI" OD 14 CZERWCA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat, w niedzielę, 14 czerwca, rozpocznie emisję dziesiątego sezonu serialu kryminalnego "Kości". W finale poprzedniej serii dochodzenie w sprawie seryjnego zabójcy ujawniło spisek w najwyższych kręgach władzy.

Agent specjalny Seeley Booth (David Boreanaz) – z wydziału zabójstw FBI; były snajper armii amerykańskiej - przeżył zamach na swoje życie, ale oskarżony o potrójne morderstwo trafił za kratki, gdzie zarówno współwięźniowie, jak i strażnicy są wobec niego wrogo nastawieni. Z obawy o jego życie dr Brennan złamie prawo. Wcześniej nie potrafiła nawet kłamać, dla Bootha dopuści się szantażu… Decyzje, które oboje muszą podejmować w tej sprawie, wpłyną nie tylko na ich kariery, ale też staną się testem ich związku. Czy ich małżeństwo przetrwa tę próbę? Czy Booth wróci do służby w FBI? A będzie jeszcze bardziej dramatycznie na początku premierowego sezonu, bo zaskakująca śmierć wstrząśnie wszystkimi.

Booth & Brennan w najtrudniejszych chwilach mogą zawsze liczyć na pomoc przyjaciół. Naukowcy z Jeffersonian Institute i ich równie inteligentni, co ekscentryczni stażyści to eksperci z różnych dziedzin wiedzy. Niezmiennie szefową tego zespołu indywidualności jest dr Camille "Cam" Saroyan (Tamara Taylor) - wzór kobiecej elegancji i zawodowego profesjonalizmu. Poryw serca sprawi, że ona też postąpi wbrew procedurze… Szczęśliwym małżeństwem i rodzicami kilkuletniego chłopca są: najbliższa przyjaciółka Temperance, Angela (Michaela Conlin) – artystka, która specjalizuje się w rekonstrukcji twarzy ofiar – i "Król laboratorium", czyli dr Jack Hodgings (TJ Thyne) – entomolog, znawca minerałów i zwolennik teorii spiskowych.

Dla każdego z nich zawsze wsparciem jest dr Lance Sweets (John Francis Daley) – młody, ale już doświadczony psycholog FBI, zarówno biegły w profilowaniu zabójców, co w zapewnianiu improwizowanych terapii dla swoich współpracowników. W imię przyjaźni poświęci wszystko… W wyjątkowo przygnębiających okolicznościach do drużyny dołącza agent specjalny FBI James Aubrey (John Boyd – znany z serialu "24 godziny" i filmu "Operacja Argo"). James ma zapał do pracy i… przezabawne przyzwyczajenia, które zjednują mu życzliwość ludzi. Czy to wystarczy, by zdobyć zaufanie Brennan i Bootha?

Premierowy, dziesiąty sezon "Kości" to kolejne, niepowtarzalne śledztwa w sprawach szczególnie szokujących morderstw. Ten popularny amerykański serial kryminalny to spora dawka mocnych wrażeń i czarnego humoru z galerią interesujących postaci pierwszoplanowych. Każdy odcinek to nowa, intrygująca i mroczna zagadka. A zwłaszcza, 200. będzie prawdziwą ucztą dla kinomanów. Wraz z ekipą "Kości" przeniesiemy się bowiem do Hollywood lat 50., by opowiedzieć historię kryminalną rodem z filmu Alfreda Hitchcocka; z doborową obsadą, dreszczykiem emocji i… trupem w sejfie, dowcipnie i stylowo.

Serial "Kości" (tytuł oryg. "Bones") powstał z inspiracji bestsellerowymi powieściami pisarki i kryminolog-antropolog, Kathy Reichs i prawdziwymi sprawami, w rozwikłaniu których brała ona udział. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym "Kości" jest Hart Hanson. Współpracują z nim przy tej produkcji: Barry Josephson, Stephen Nathan, Ian Toynton i Jonathan Collier. "Kości" powstają w studiach: Far Field Productions i Josephson Entertainment, we współpracy z 20th Century Fox Television. Ta amerykańska produkcja telewizyjna otrzymała dwie nominacje do nagrody Emmy i aż siedmiokrotnie była nominowana do People's Choice Awards.

"Kości" są obecnie prezentowane niemal na całym świecie – m.in. w: Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Kolumbii, Czechach, Danii, Dominikanie, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Indonezji, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Panamie, Portugalii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii oraz w Wielkiej Brytanii i Wenezueli.

Emisja serialu "Kości" w Polsacie: niedziela, o 22:00 (po dwa odcinki) od 14 czerwca.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający