Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PONAD 3,6 MLN WIDZÓW FINAŁU "TAŃCA Z GWIAZDAMI" W POLSACIEDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Finał trzeciej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oglądało w piątkowy wieczór ponad 3,6 mln widzów, przy udziałach 25,3% SHR w grupie 4+, i 19,7% SHR w grupie wiekowej 16-49. Polsat był liderem oglądalności podczas nadawania show w obu grupach audytoryjnych.

Finał był najchętniej oglądanym odcinkiem tej edycji, której średnia oglądalność wyniosła ponad 3,2 mln widzów, co dało stacji 21,5% SHR w grupie 4+ oraz 15% SHR w grupie komercyjnej. Kryształową Kulę wytańczył, dzięki decyzji widzów - aktor Krzysztof Wieszczek, któremu partnerowała Agnieszka Kaczorowska.

W niedzielny wieczór zakończyła się również dziewiąta edycja muzycznego talent show "Tylko muzyka. Must be the music". Średnia oglądalność dziesięciu odcinków wyniosła niemal 2,3 mln widzów, przy udziałach na poziomie 14,2% SHR w grupie wszystkich badanych i 14,5% SHR w grupie wiekowej 16-49.


Dane: Nielsen Audience Measurement/Informuje: Polsat
#1 | Baldur dnia 26.05.15 15:21
Co tu dużo mówić - ten program pod skrzydłami polsatu prezentuje się bardzo dobrze i nie dziwi więc wysoka oglądalność.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający