Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

W POLSACIE RUSZA "MISTRZ ZAKUPÓW"Drukuj

Polsat (HD)
W Telewizji Polsat rusza nowy teleturniej, którego gospodarzem jest Piotr Gąsowski. W każdym z 12 odcinków programu "Mistrz zakupów" weźmie udział 3 uczestników. Będą mieli maksymalnie 5 minut na zakupy. A zazwyczaj jeszcze mniej, by podołać wyzwaniu. Czy tyle czasu wystarczy, by zrobić zakupy sprawnie, szybko i z pomysłem?

Pierwsze zadanie konkursowe to zdrowe śniadanie dla 5-osobowej rodziny. Liczy się czas oraz ilość wydanych pieniędzy. Osoba, która będzie najbliżej wyznaczonej kwoty, a jej koszyk będzie wypełniony właściwymi produktami śniadaniowymi, wygra ten odcinek. Zwycięzca odcinka konkursowego otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł.

Tematy kolejnych odcinków to: wielki grill, polowanie na promocje, lodówka studenta oraz m.in. siła w duecie, czyli przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Liczy się kreatywność. Chodzi nie tylko o jakość, przydatność produktów spożywczych i ilość wydanych na nie pieniędzy. W jednym z kolejnych odcinków zawodnicy wezmą udział w konkurencjach sprawnościowych m.in.: dla miłośników kuchni włoskiej – przygotowanie pizzy.

W tym teleturnieju pokazane zostanie, że czynność tak prozaiczna jak zakupy to nie obowiązek, lecz wspaniała rozrywka. W ostatnim, 13. odcinku do rywalizacji przystąpi 12 zwycięzców z 12 odcinków plus 1 nowy uczestnik i wszyscy będę walczyć o główną wygraną: 250 000 zł.

Jak wynika z ramówki Polsatu, "Mistrz zakupów" zadebiutuje już w sobotę, 6 czerwca, o godz. 18:40. Producentem programu jest firma TFP.
#1 | Prokop dnia 07.06.15 12:38
Ciekawa forma teleturnieju, coś nowego zagości w Polsacie. Może dzięki temu co niektórzy nauczą się robić mądrzej zakupy przy okazji rozrywki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający