Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MICHAŁ MALITOWSKI ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ TANECZNĄ (foto)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami
Michał Malitowski, światowej sławy tancerz i juror show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", postanowił zakończyć karierę. Decyzję ogłosił po rekordowym - ósmym z rzędu zwycięstwie na najważniejszym turnieju tańca w angielskim Blackpool.

"Tak, to nasz ostatni turniej i ostatnie zwycięstwo. Wciąż jednak jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i wierzymy, że to wspaniały początek nowej, innej przygody tanecznej" - podsumował Michał Malitowski.

Michał wymienił też długą listę osób, którym dziękował za wsparcie. Specjalne podziękowania przypadły rodzicom oraz wieloletniemu trenerowi Ruudowi Vermeijowi.


Michał Malitowski


"To był magiczny czas. 15 lat emocji, które już nie wrócą, ale decyzja Michała i Joanny jest głęboko przemyślana i ostateczna. Kończą karierę będąc na samym szczycie, niepokonani, z rekordową liczbą zwycięstw na koncie. Takiego wyniku nie osiągnął jeszcze nikt na świecie, dzięki czemu ich nazwiska na stałe wpisały się w historię światowego tańca. Dlatego decyzję o zakończeniu zawodowej kariery traktuję jak kolejne zwycięstwo i chciałabym, aby wszyscy Polacy byli dumni z naszego mistrza" - komentuje menedżerka tancerza.

Na turnieju tańca w Blackpool po ostatnim tańcu Michała i Joanny owacjom na stojąco nie było końca. Publiczność skandowała imiona mistrzów, a wzruszenie udzieliło się też zwycięskiej parze.

"To była trudna decyzja. Nie jest łatwo raz na zawsze zejść z turniejowego parkietu, szczególnie jeśli jest on całym twoim życiem, pasją, pracą, uzależnieniem. Mam jednak nadzieję, że godnie reprezentowałem Polskę i jeszcze nieraz spotkamy się na parkiecie" - powiedział Michał Malitowski.

Na razie tancerz nie zdradza swoich planów na przyszłość. Wiemy jedynie, że zobaczymy go w roli jurora w 4. edycji tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" już jesienią.

Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający