Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROZMOWA Z PREZYDENTEM ELEKTEM W POLSACIE, POLSAT NEWS I POLSAT NEWS 2Drukuj

Polsat (HD)
Prezydent elekt - Andrzej Duda, pierwszy telewizyjny wywiad udzieli Dorocie Gawryluk. Rozmowa transmitowana będzie na antenie otwartego Polsatu, kanałów Polsat News i Polsat News 2. Początek już jutro (29 maja), o godz. 19:30.

Jakie będą pierwsze decyzje prezydenta elekta, jakie pomysły na Polskę przyszłości będzie realizował, które ze swoich wyborczych obietnic spełni i kto wejdzie w skład kancelarii prezydenta? To wszystko na antenach Polsatu.

Przypomnijmy, że według ostatecznych danych Państwowej Komisji Wyborczej, w drugiej turze, Andrzej Duda zdobył 51,55% głosów, natomiast urzędujący jeszcze prezydent Bronisław Komorowski 48,45%. Zaprzysiężenie prezydenta elekta odbędzie się 6 sierpnia.
#1 | Adam Okoniewski dnia 29.05.15 08:56
Widać Polsat skupia się tylko na polityce. Mogli by też pomyśleć i na antenę głównego Polsatu dać transmisję siatkówki Reprezentacji Polski. Ale nie......
#2 | simon98 dnia 29.05.15 20:10
nasza rodzina słuchała wypowiedzi pana prezydenta dudy,mamy pozytywne wrażenie z wywiadu , najbardziej nas zaskoczylo ze pani gawryluk przez negatywny gest rękoma (aby przestał mowic) chciała skrócić pełną wypowiedż prezydenta, iskierka która rozpala lond niezgody wśród społeczeństwa są media które za kazdym razem szukają spraw ktore nie jednoczą tylko dzielą.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający