Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

PLUS I CP PARTNERAMI TECHNOLOGICZNYMI POLSAT SUPERHIT FESTIWALDrukuj

Plus & CP
Plus oraz Cyfrowy Polsat zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi Polsat SuperHit Festiwal. Rozpoczynający się dziś weekend będzie stał pod znakiem najlepszej rozrywki, a na widzów w Operze Leśnej oraz przed telewizorami czekają dwa dni z energetyczną polską muzyką, a trzeciego dnia - wielka kabaretowa prywatka.

Operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu, który w dniach 29-31 maja odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie.

W trakcie koncertów planowany jest szereg niestandardowych działań promocyjnych, takich jak zabawa światłem i kolorami, nawiązująca do trwającej właśnie intensywnej i kolorowej kampanii JA+. Dodatkowo widzowie, zarówno zgromadzeni w Operze Leśnej jak i oglądający transmisję w Telewizji Polsat, będą mieli szansę wygrania najnowszych smartfonów LG G4, z rozmowami i smsami bez limitu oraz Internetem od Plusa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający