Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOSKONAŁY WYNIK SPORTOWYCH ANTEN POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Siatkarska reprezentacja Polski, jak na Mistrzów Świata przystało, zwyciężyła z Rosją w inaugurującym Ligę Światową dwumeczu rozgrywanym w gdańskiej Ergo Arenie. Oglądalność piątkowego meczu na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport News w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła wynik na poziomie 11,7 % udziałów w widowni.

W czwartkowy wieczór Polacy zaprezentowali się świetnie i rozbili Rosjan 3:0. Jednak w piątek, w drugim meczu na boisku rozegrał się zacięty bój o każdy punkt. Sborna złapała wiatr w żagle i walczyła do końca. Polacy również nie dawali za wygraną i dopiero tie-break zadecydował o wyniku meczu. Ostatecznie Polacy wygrali 3:2. Jest to czwarte zwycięstwo naszej drużyny z rzędu nad Rosjanami.

Kolejny bój w Lidze Światowej polscy siatkarze stoczą z mistrzami Azji – reprezentacją Iranu, a mecz rozgrywany będzie w dniach 5 i 6 czerwca w Arenie Częstochowa.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający