Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WIOSNA 2015 NALEŻAŁA DO TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Tej wiosny Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 osiągając wynik na poziomie 13,8% udziałów w widowni. Polsat wyprzedził w tej grupie kolejno: TVN (13,1% SHR), TVP1 (8,76% SHR) i TVP2 (8,11% SHR). Bardzo dobre wyniki w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła również cała Grupa Kapitałowa Polsat, notując wynik na poziomie 24% SHR.

Na wysoki wynik oglądalności wiosennej ramówki Polsatu wpływ miała oferta programowa stacji. Widzowie docenili różnorodne programy rozrywkowe tj. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", czy "Twoja twarz brzmi znajomo", ale także seriale m.in. "Przyjaciółki" oraz filmowe hity np. "Niemożliwe", "Pacyfikator" czy "Avatar".


Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 07.06.15 13:01
Kolejny sezon i kolejny raz Polsat miał największą widownię. Jednak Polsat wie jak zrobić dobrą ramówkę i jak przyciągnąć publiczność. Czekamy na jesienne propozycje zatem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający