Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSNA 2015 NALEŻAŁA DO TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Tej wiosny Polsat był liderem oglądalności w grupie komercyjnej 16-49 osiągając wynik na poziomie 13,8% udziałów w widowni. Polsat wyprzedził w tej grupie kolejno: TVN (13,1% SHR), TVP1 (8,76% SHR) i TVP2 (8,11% SHR). Bardzo dobre wyniki w grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła również cała Grupa Kapitałowa Polsat, notując wynik na poziomie 24% SHR.

Na wysoki wynik oglądalności wiosennej ramówki Polsatu wpływ miała oferta programowa stacji. Widzowie docenili różnorodne programy rozrywkowe tj. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", czy "Twoja twarz brzmi znajomo", ale także seriale m.in. "Przyjaciółki" oraz filmowe hity np. "Niemożliwe", "Pacyfikator" czy "Avatar".


Dane: Nielsen Audience Measurement
#1 | Prokop dnia 07.06.15 13:01
Kolejny sezon i kolejny raz Polsat miał największą widownię. Jednak Polsat wie jak zrobić dobrą ramówkę i jak przyciągnąć publiczność. Czekamy na jesienne propozycje zatem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający