Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

JA+ MOJE FILMY - SPECJALNA SEKCJA DLA KLIENTÓW PLUSA NA IPLA.TVDrukuj

Plus
JA+ to nowe możliwości, które Plus realizuje w wielu obszarach: ofertowym, technologicznym, a także komunikacyjnym. Z okazji uruchomienia całkowicie nowej platformy komunikacyjnej przygotowany został specjalny prezent - każdy klient Plusa może bez dodatkowych opłat oglądać filmy w specjalnej sekcji JA+ Moje Filmy znajdującej się na ipla.tv.

Wśród pozycji przygotowanych dla klientów Plusa w sekcji JA+ Moje Filmy znalazły się filmy kultowe, jak "Jesteś Bogiem", nagrodzone wieloma nagrodami "Polowanie", znakomite dreszczowce typu "Hipnotyzer" oraz polskie produkcje, na przykład "Układ zamknięty".

Filmy można oglądać zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona. Wystarczy tylko wejść na stronę: www.ipla.tv/japlus, pobrać aplikację i zarejestrować się podając swój numer w sieci Plus.

Obecnie dostępne jest dziesięć filmów, które klienci Plusa mogą obejrzeć za darmo bez dodatkowych opłat: "Polowanie", "Jesteś Bogiem", "Hipnotyzer", "Idealne matki", "Układ zamknięty", "Pod Mocnym Aniołem", "Pokochaj mnie na nowo", "Zagłodzeni", "Zalajkowany na śmierć" i "Tacierzyński".
#1 | Prokop dnia 07.06.15 12:51
Filmomaniacy będący w Plusie mają kolejny powód do radości z tego tytułu, że w Plusie są. Ostatnio obserwując stwierdzam, że jeden z wielu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający